Monday, April 8, 2013

Zumba Masterclass with Tara Romano

Dancing was always my big love. It was in my life waaaaay before photography "showed up". That is probably why, photos that show movement and motion are my favorite kind. So I got super excited, when Amy asked me to shoot zumba event that she organized. How could I say "no" to that :)
9 comments:

 1. And you are such a beautiful dancer! I love watching you dance!!

  ReplyDelete
 2. REALLY AMAZING !

  ReplyDelete
 3. Mnóstwo pozytywnej energii! Lubię to! :)

  ReplyDelete
 4. Chętnie uszyje ci taka torebkę :) napisz do mnie na majla a ja odpisze szczegóły po południu gdy wrócę z uczelni do domu. Paulaserwatka1@gmail.com

  ReplyDelete
 5. podobno Zumba daje najwięcej radości:)) zapraszam do mnie http://memarieamar.blogspot.com/ może zaobserwujesz?? daj znać

  ReplyDelete
  Replies
  1. Daje całe mnóstwo radości.
   Co do obserwowania się nawzajem, to (bez urazy) powiedziałam to już kilka razy i powtarzać będę do znudzenia - nie mam piętnastu lat żeby wymieniać się "lajkami","obserwowaniami" i innymi takimi pierdołami. Nie potrzebuję też bezpośredniego linka do Twojego bloga - naprawdę wiem jak go znaleźć przez Twój profil :)
   Jeśli zaciekawi mnie to, co robisz, o czym piszesz, będziesz dla mnie inspiracją to będę wracać na Twojego bloga regularnie.
   Jeśli podoba Ci się to, co robię ja; jest Ci w jakiś sposób bliskie, bądź też przemawia do Twojego poczucia estetyki - zapraszam.
   Ale jeżeli chcesz wymieniać się na zasadzie "obserwuję Cię, jak Ty będziesz obserwować mnie" i na tym nasza interakcja ma się zakończyć - mówię od razu "won" :) Nie potrzebuję takiego rodzaju zainteresowania.

   Delete